De Nieuwe Jutter is volop in ontwikkeling.
Nieuwe verhuurtarieven
Vanaf 1 juli voerden wij nieuwe tarieven in voor het huren van onze zalen. De vaste huurders hebben in de eerste week van juli een e-mail ontvangen. We hebben de tarieven aangepast zodat ze duidelijker en eerlijker zijn. Ook hebben we rekening gehouden met de stijgende kosten van de afgelopen jaren.
Duidelijke afspraken
De komende maanden maken we ook nieuwe afspraken over:
- het huren van de zalen;
- het gebruik van het buurthuis;
- hoe we samen De Nieuwe Jutter draaiende houden.
We houden iedereen hierover op de hoogte.
Samen zijn we De Nieuwe Jutter
Veel groepen maken gebruik van ons buurthuis. Dat vinden we fijn!
We willen graag dat deze groepen ook helpen om De Nieuwe Jutter een gezellige plek te houden. Daarom vragen we buurtinitiatieven om minimaal twee vrijwilligers te leveren die af en toe iets doen voor het buurthuis.
Zo helpen we elkaar en blijft De Nieuwe Jutter een plek voor én door de buurt.
Wil je helpen? Er zijn veel verschillende vrijwilligersrollen. Kijk gerust op onze website of neem contact op met Josien (coordinator@denieuwejutter.nl of 06-23080171 of stuur een email naar Miriam via de algemene e-mail: buurthuis@denieuwejutter.nl


