Activiteiten met link info

De activiteiten kalender per dag, Klik op de blauwe activiteit op meer te weten te komen

Als een print van de activiteiten wil klik dan hier.

Maandag,

  • Biljart zaal: Biljartclub De Nieuwe Jutter van 13:00 tot 17:00 uur
  • Praktijkruimte: Massage Therapie Tanyusha van 14:00 tot 20:30 uur op afspraak.
  • Hal: Breiclubje vanaf 19:00 uur
  • Titus Schlattmann zaal: Happy Feed Dancers Linedance van 20:00 tot 22:00 uur
  • Tamountzaal: Koor repetitie “‘t Koor met een beetje meer” van 20:00 tot 22:00 uur
  • Terchtzaal: Tamount mannen vanaf 20:00 uur

Dinsdag

  • Titus Schlatmann zaal: Yoga bij Jikke van 9:30 tot 11:00 uur
  • Biljart zaal: Biljartclub de Nieuwe Jutter van 13:00 tot 17:00 uur
  • Praktijkruimte: Massage Therapie Tanyusha van 14:00 tot 20:00 uur op afspraak.
  • Tamountzaal: EetcafĂ© Lister start 17:30 uur
  • Biljartzaal: Biljartclub de Tol van 19:00 tot 22:00 uur
  • Titus Schlatmann zaal: Dames Aerobic 19:30 tot 20:30 uur
  • Tamountzaal: Tamount mannen vanaf 20:00 uur

Woensdag

  • Biljart zaal: Biljartclub van 9:30 tot 11:00 uur
  • Praktijkruimte: Pedicure van 9:00 tot 17:00
  • Titus Schlatmann zaal: Conditie gym dames 60+ van 9:30 tot 10:30 uur
  • Tamountzaal: Turkse vrouwen van 10:00 tot 12:00 uur
  • Hal: Ouderensoos van 10:00 tot 15:30 uur
  • Titus Schlatmann zaal: Buurtlunch vanaf 12:00 uur
  • Tamount zaal: Arabische les kinderen van 13:00 tot 15:00 uur
  • Praktijkruimte: Massage Therapie Tanyusha van 18:00 uur op aanvraag
  • Titus Schlattmann zaal: Garoon volksdansen van 20:00 uur tot 22:00 uur
  • Biljartzaal: Competitie Biljart diverse toernooien van 19:30 tot 22:00 uur
  • Tamountzaal: Tamount Mannen sportclub vanaf 20:00 uur

Donderdag

  • Biljart zaal: Biljartclub van 13:00 tot 17:00 uur
  • Praktijkruimte: Massage Therapie Tanyusha van 14:00 tot 20:30 uur.
  • Tamountzaal: EetcafĂ© Lister start 17:30 uur
  • Titus Schlatmann zaal: Hip Hop Kids van 17:15 tot 19:15 uur
  • Hal: Kaartclub van 19:30 tot 22:00 uur
  • Biljartzaal: Biljartcompetitie 1x p.m vanaf 19:30 uur
  • Terechtzaal; Fotoclub Rivierenwijk 2x p.m van 20:00 tot 22:00 uur
  • Titus Schlatmann zaal: Salsa dansen Alegria 20:30 uur tot 22:00 uur
  • Tamountzaal: Tamount Mannen vanaf 20:00 uur

Vrijdag

  • Tamount zaal: Voedselbank uitgifte.
  • Terechtzaal: Marokkaanse vrouwen van 9:00 tot 12:00 uur
  • Hal: Kaartclub van 13:30 tot 16:00 uur
  • Praktijkruimte: Massage Therapie Tanyusha van 14:00 tot 20:30 uur.
  • Hal: Kaartclub Kale Nel 3e vrijdag in de maand van 19:30 tot 22:00 uur
  • Titus Schlatmann zaal: Dansavond Kees en Bep elke 2e vrijdag in de maand vanaf 18:30 uur
  • Tamountzaal: Tamount Mannen sport vanaf 20:00 uur

Zaterdag

  • Praktijkruimte: Massage Therapie Tanyusha van 9:30 tot 13:00 uur.
  • Hal: Fietsmeesters fietslessen van 10:00 tot 12:00 uur
  • Terchtzaal: Arabische taalles Tamount van 13:00 tot 15:30 uur
  • Titus Schlatmann zaal: Arabische taalles Tamount van 13:00 tot 15:30 uur
  • Tamountzaal: Arabische taalles Tamount van 13:00 tot 15:30 uur
  • Titus Schlatmann: Dansavond Arnold elke 1e zaterdag van de maand om 19:30 uur

Zondag

  • Terchtzaal: Arabische taalles en huiswerkklassen Tamount van 10:00 tot 15:30 uur
  • Titus Schlatmann zaal: Arabische taalles en huiswerkklassen Tamount van 10:00 tot 15:30 uur
  • Tamountzaal: Arabische taalles en huiswerkklassen Tamount van 10:00 tot 15:30 uur

Wie zelf een activiteit wil starten is welkom.
Wij bieden waar mogelijk, ruimte en ondersteuning.
Naast bovengenoemde activiteiten vinden er ook nog op diverse tijdstippen andere bezigheden plaats.
De Nieuwe Jutter staat ook ter beschikking als vergaderplek voor bewonersgroepen en verenigingen. En U kunt altijd binnen lopen voor een kop koffie en een praatje.

Buurthuis@denieuwejutter.nl